Vítejte na stránkách obce Obec Dubenec, chcete si nastavit zobrazení?

Přihlásit se:

VÁNOČNÍ VÝZDOBA

Chodby a okna školy se postupně plní výrobky našich žáků a připomínají čas zimy a Vánoc.

MIKULÁŠOVA DRUŽINA

Je již samozřejmostí, že společníci kolem Mikuláše nemohli vynechat ani základní školu.

počet obrázků 7

ČERTI V MALÉ ŠKOLCE

I v druhém oddělení mateřské školy se zjevila stvoření andělská i ďábelská.

počet obrázků 5

ADVENT V MŠ

První adventní týden jsme zahájili rozhovory u první zapálené svíčky. Celý týden se však děti těšily na akci „Dopoledne s andílky a čerty“. V pátek ráno se děti sešly v převlecích a čekalo je mnoho čertovských i andělských her, které hravě a s úsměvem zvládly. Dopoledne jsme si moc užili, děkuji rodičům za spolupráci.

NEPEČENÉ CUKROVÍ V MŠ

Dnes si děti vyzkoušely, že se cukroví nemusí pouze vykrajovat a péct. Z piškotové hmoty tvořily kuličky, které obalily kokosem nebo oříšky. Cukroví se dětem moc povedlo.

TĚŠÍME SE NA VÁNOCE V MŠ

Těšíme se na Vánoce aneb advent v mateřské škole.

Vánoční svátky se kvapem blíží. Děti ze Skřítků se na jejich příchod pilně připravují. Těšení na nejkrásnější svátky v roce si krátí vyráběním, písničkami, říkadly, ale také třeba přípravou tradičního vánočního cukroví, perníčků. Děti zvládly práci s válečkem na těsto, vykrajovátky i mašlovačkou. Nedočkavě sledovaly, jak se cukroví při pečení barví. A samozřejmě také ochutnávaly. Vůně, která se díky perníčkům linula, navodila v celé školce tu správnou předvánoční náladu.

číst více

Aktuálně nejsou naplánovány žádné akce.