Vítejte na stránkách ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec.
Nastavení zobrazení

VÝSLEDKY ZÁPISU DO ZŠ

Podrobné výsledky zápisu jsou zde.

ŠKOLNÍ PORADENSKÉ PRACOVIŠTĚ

Školní poradenské pracoviště (ŠPP) aktualizovalo stránku na webu naší školy. Najdete zde hlavní náplň práce našeho pracoviště, směrnici, ale hlavně to nejdůležitější, a to jsou kontakty a odkazy!

Kontakty se týkají jak školního poradenského pracoviště, tak i odborníků, se kterými se ve školství spolupracuje (telefony, e-mailové adresy, weby). Odkazy vás navedou na organizace pomáhající i na dálku dětem i rodinám s různými problémy.

Odkaz na ŠPP: https://www.zsdubenec.cz/zakladni-skola/skolni-poradenske-pracoviste

PYŽAMOVÝ DEN

Ve středu 24. 4. proběhl na naší škole pyžamový den. Děti strávily celé dopoledne v oblečení, ve kterém spí. Všichni jsme se sešli o velké přestávce v tělocvičně a porovnali svá pyžama.

zapsal: J. Leplt

AUTOŠKOLA ŠD

Opakování je matka moudrosti a opakovat dětem pravidla bezpečnosti na silnicích přišel do školy učitel autoškoly pan Petr Šebek se svou asistentkou Eliškou ?Děti si zaslouží velkou pochvalu za aktivní práci, zajímavé nápady a zápal do soutěže, která na závěr otestovala, co vše si zapamatovaly.

Vítězný tým s názvem Mimoni ve složení Terezka Seifertová, Rufin Janda, Olda Hemer, Heduška Viková, Daniel Wachtl a Barča Skořepová čeká zajímavá odměna ?

zapsala: J. Šebková

počet obrázků 5

JOBSTART UHK

Univerzita Hradec Králové pravidelně pořádá akci Jobstart. Naposledy se konala minulé úterý 16. dubna, kde nechyběli ani naši žáci 8. třídy. I když se dle reakcí budoucích zaměstnavatelů asi neočekávala účast tak mladých lidí, naše žáky to neodradilo. U jednotlivých stánků se mohli dozvědět, jaké pracovní pozice firma nabízí, jaké požaduje vzdělání, jaké silné stránky by měl uchazeč mít. Díky této návštěvě si naši žáci mohli vytvořit lepší představu o své budoucnosti.

PREZENTACE PROJEKTU

Společná prevence na Královédvorsku

Místní akční skupina (MAS) Dvůr Králové nad Labem vede projekt, ve kterém spolupracují okolní základní a střední školy pod vedením svého mentora. Z naší školy se do tohoto projektu zapojily žákyně 8. třídy (Eliška, Eliška, Týnka, Áďa a Bára) pod vedením paní učitelky Smíškové.

Celý projekt je zaměřený na kyberprostor a chování v něm. Naše děvčata se zaměřila na Hating, která zpracovala do krátkého podcastu. Svoji práci žákyně prezentovaly ve čtvrtek 18. dubna v Muzeu ve Dvoře Králové nad Labem ostatním žákovským týmům.

Tento projekt má ale ještě další pokračování, takže se máte na co těšit!

počet obrázků 3

Nejbližší události

Den matek - vystoupení dětí nejenom pro maminky.

• začíná ve čtvrtek 23. 5. 16:30 - končí v 17:30
  •  místo konání Tělocvična ZŠ Dubenec

Den matek - vystoupení dětí nejenom pro maminky.

DRUŽINA MÁ TALENT

• začíná v pátek 31. 5. 13:00 - končí v 14:30
  •  místo konání Tělocvična ZŠ Dubenec

Ukaž co v tobě je.

S čím budete vystupovat nahlaste prosím v družině.

DRUŽINA MÁ TALENT
.