Vítejte na stránkách ZŠ Dukelských bojovníků a MŠ Dubenec.
Nastavení zobrazení

Nejbližší události

• začíná ve čtvrtek 16.2. 16:00 - končí v 17:00

Tajuplná škola - První setkání se školou.

Zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na první předškoličku, která se koná ve čtvrtek od 16:00 do 17:00. Přijďte se seznámit s naší školou a učiteli.

• začíná ve čtvrtek 2.3. 16:00 - končí v 17:00

Jazykohraní - Setkání se slovy a říkankami

Zveme budoucí prvňáčky a jejich rodiče na předškoličku, která se koná ve čtvrtek od 16:00 do 17:00. Přijďte se seznámit s naší školou a učiteli.

• začíná ve čtvrtek 16.3. 16:00 - končí v 17:00

Malý počtář - Setkání s matematikou

.

Stalo se

JEŽCI VE DRUHÉ TŘÍDĚ

30. ledna 2023

JEŽCI VE DRUHÉ TŘÍDĚ

Jak jsme vyráběli ježky

O ježcích už jsme se ve 2. třídě hodně naučili. Skuteční ježci spí teď zimním spánkem, tak jsme si museli vyrobit jiné. Práce v dílně se dřevem, smirkovým papírem, hřebíky a kladivem byla příjemná – mluvit se moc nedalo, protože se stále ozývalo jen mnohonásobné: „Ťuk, ťuk, ťuk.“ A vlastně taky: „Au,“ a „Kruci,“ protože pro mnohé děti bylo setkání s kladívkem jejich prvním.

Předškolička

Setkání s písničkami a tělocvičnou

Malý počtář - Setkání s matematikou

Jazykohraní - Setkání se slovy a říkankami

Předškolička

Tajuplná škola - První setkání se školou.

LYŽAŘSKÝ KURZ - BOWLING

20. ledna 2023

LYŽAŘSKÝ KURZ - BOWLING

Součástí lyžařského kurzu byly také odpolední výjezdy za sportem pod střechou.

počet obrázků 25

LYŽAŘSKÝ KURZ

20. ledna 2023

LYŽAŘSKÝ KURZ

Letošní lyžařský kurz probíhěhl ve Velké Úpě. Lyžujeme ve skiresortu Pec pod Sněžkou na sjezdovkách Javor, Javořák, Hnědý vrch, Zahrádky a Smrk. Do Pece Dojíždíme SKIBUSem.

BESEDA E-SHOP NA LÁSKU

17. ledna 2023

BESEDA E-SHOP NA LÁSKU

V pátek 16. prosince se žáci osmého a devátého ročníku zúčastnili besedy na téma E-shop na lásku od projektu Lajfr. Do školy přijel zástupce z tohoto projektu, který s žáky mluvil o seznamování, online světě, ale i o pohlavních chorobách a prevenci. Každý z žáků se dozvěděl něco nového a my jsme za to rádi!

VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

27. prosince 2022

VYSTOUPENÍ PRO SENIORY

Vystoupení pro dubenecké seniory na obecním úřadu

Děti ze sborečku a z tanečního kroužku potěšili v předvánočním čase dubenecké babičky a dědečky.