Testování Covid-19

• začíná v pondělí 30. 8. 00:00 - končí v pátek 10. 9. 00:00

Ve škole proběhne preventivní screeningové testování žáků antigenními testy z okraje nosu s frekvencí 3krát po sobě, první test se provede první den 1. 9., žáci 1. třídy se otestují druhý den 2. 9.. Dále se testuje v termínech 6. září a 9. září 2021.

Preventivního testování nejsou povinni se podrobit žáci, kteří mají řádně dokončené očkování nebo neuběhlo 180 dnů od prodělané nemoci COVID-19. Prosíme v den nástupu doložit.

Testování ve škole lze také nahradit platným negativním testem z odběrového místa.

Manuály a letáky k testům GENRUI jsou k dispozici na webu testování: https://testovani.edu.cz, stejně jako další materiály a informace k organizaci zářiového testování.

Ve společných prostorech školy platí i nadále povinnost zakrytí dýchacích cest respirátorem nebo rouškou. Ve třídách toto nařízení neplatí.
Pro netestované žáky je povinnost mít roušku či respirátor po celou dobu pobytu ve škole.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.