Načítám Akce

Papír v Dubenci 2016

1. 10. – 22. 10. 2016

Propozice soutěže:

Soutěž je otevřena pro všechny věkové i oborové kategorie papírových modelů dle propozic CPM, o.s.

Ligové kategorie

• MDT – malá dopravní technika
  • VDT – velká dopravní technika
  • MA – malá architektura
  • VA – velká architektura
  • PT – pásová technika
  • LKT – letecká a kosmická technika
  • L – lodě
  • D.- dioráma
  • MT – malá technika, modely pásové a kolové techniky v měřítku 1 : 72 a menším.
  • PO – prostorový obrázek (označován i jako hluboký obrázek)
  • Vyhlášena bude také kategorie MINI pro začínající modeláře do 9 let bez oborového členění.

Věkové kategorie:

• MŽ – mladší žáci (do 12 let, včetně)
  • SŽ – starší žáci (13-15 let)
  • J – junioři (16-19 let),
  • S – senioři (20 let a starší). Rozhoduje rok narození.

Soutěžící může dát do každé kategorie libovolný počet modelů, v kategorii se však započítává pouze nejlepší model. Hodnocení rozhodčími systém líbí/nelíbí. Výsledky budou započítány do celostátní papírové ligy.

Pro registraci modelů můžete využít zjednodušenou přihlášku CPM v elektronické podobě na: http://zs.dubenec.indos.cz/modelpap/cpmprihl.xls

Startovné:

Mini 10 Kč jednorázově za libovolný počet modelů Žáci a junioři – první tři modely po 10 Kč, další po 5 Kč Senioři – první tři modely po 30 Kč, další po 10 Kč

Speciální soutěže

„Rozhlédni se člověče V“

Rozhledny České republiky. Soutěžit může libovolný počet staveb rozhleden mimo těch, které se zúčastnily předchozích ročníků. Hodnocení rozhodčími systém líbí/nelíbí.

„Divácká soutěž“

Zařazeny mohou být všechny modely i výstavní. Hodnocení provedou diváci formou ankety.

Výstava pro veřejnost v sobotu 22. 10. od 900 – 1600 hod

Časový harmonogram akce

Pátek 21. 10. 2016

• Přejímka soutěžních i výstavních modelů 1800 – 2200
  • Ubytování, prezence
  • Hodnocení soutěžních modelů od 2200

Sobota 22. 10. 2016

• Zveřejnění předběžné výsledkové listiny 800
  • Přejímka výstavních modelů 800 – 1200
  • Otevřeno pro veřejnost 900 – 1600
  • Prodej vystřihovánek
  • Výstava modelových kolejišť
  • Otevřená soutěž – časový prostor na protesty 800 – 1000
  • Divácká anketa o nejhezčí model bude ukončena ve 1200
  • Slavnostní vyhlášení výsledků akce od 1500
  • Vydávání modelů po vyhlášení výsledků.

Organizační pokyny

• Výstavní expozice papírových modelů – Vaše modely na výstavu jsou vítány a jejich počet není nijak omezen. !!!

• Vstupné děti 10,- Kč, dospělí 20,- Kč, rodinné (2+2) 50,- Kč. Zdarma všichni soutěžící, rozhodčí, vedoucí modelářských klubů a modeláři, kteří přispějí papírovým modelem na výstavu.

• Možnost ubytování pro vzdálenější účastníky (vlastní spacák a karimatku), strava zajištěna pro rozhodčí a organizátory zdarma. Nutno objednat do 17. 10. 2016. Doprovod, návštěvníci a ostatní si mohou objednat oběd za 50,- Kč.

• Pro prodejce je prostor dostatek na chodbách a ve třídách.

• V případě potřeby zajistíme dopravu z uzlových bodů (Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem).

Těšíme se na Vaší účast a srdečně zveme do Dubence

Bližší informace a rezervace ubytování:

Ladislav Provazník